top of page

İngilteremuhasebeciniz.com 

 

www.ingilteremuhasebeciniz.com Bir Luke Teknoloji şirketi olup, 2017 yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan ingilteremuhasebeciniz.com, geçen 5 yıllık süreçte en iyi muhasebe ve danışmanlık firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2017 yılından bu yana +648 bininin üzerinde muhasebesel işleme ev sahipliği yapmıştır. Şirketimizin Londrada ve Ankara'da ofisleri bulunmaktadır.

Biz Kimiz

fastformation, İngiltere’de ve Türkiye’de önde gelen şirket kuruluş acentesidir. 2017 yılında kurulan, +1000’den fazla şirket kurulumu ve muhasebesel hizmetler, limited şirketler, raporlama gereksinimleri ve kurumsal yönetim konularında uzman tavsiyesi ile binlerce müşteriye işlerini büyütmelerinde yardımcı olmaktayız.

Değerlerimiz

Müşteri hizmetleri mükemmelliği, yaptığımız işin itici gücüdür. Yüksek eğitimli ekibimiz, şirket kurma sürecinden önce, sırasında ve sonrasında müşterilerimize destek vermeye kendini adamıştır. Ayrıca çevresel sorumluluğumuz, çeşitliliğimiz ve kapsayıcılığımız ve birçok Birleşik Krallık ve dünya ülkelerinde hayır kurumunun desteğiyle gurur duyuyoruz.

İş Geliştirme

Sürekli iş geliştirme programına bağlıyız. Ekibimiz, yeni ve yenilikçi ürünler sunmak için hizmet yelpazemizi geliştirmeye odaklanmıştır. Hedeflerine ulaşmalarına nasıl yardımcı olabileceğimizi doğru bir şekilde anlamak için müşterilerimizi dinlemekten gurur duyuyoruz.

NE YAPIYORUZ

Çevrimiçi şirket oluşumu

Yetkili bir Şirketler Evi e-Dosyalama acentesi olarak, Birleşik Krallık'tan ve denizaşırı ülkelerden gelen müşteriler için hızlı ve basit çevrimiçi şirket oluşumu sunuyoruz ve yeni şirketlerin çoğu sadece 3 ila 6 çalışma saati içinde onaylanmaktadır.

Adres hizmetleri

Fastformation olarak Londra konumumuzdan Kayıtlı Ofis, Yönetici Hizmet Adresi ve İş Adresi dahil olmak üzere bir dizi adres hizmeti sunar.

Kurumsal Yönetim

Şirket Sekreterlik Ekibimiz, müşterilerimizin mevzuata uyum ve raporlamayı sürdürmelerine yardımcı olan kapsamlı bir kurumsal yönetim hizmetleri ve ürünleri yelpazesi geliştirmiştir.

Degerlerimiz

Müşteri hizmetleri mükemmelliği, yaptığımız işin itici gücüdür. Yüksek eğitimli ekibimiz, şirket kurma sürecinden önce, sırasında ve sonrasında müşterilerimize destek vermeye kendini adamıştır.

Our Team

İş bankacılığı ortaklarımız

Şirket kuruluşunuzun bir parçası olarak bir ticari banka hesabı alın ve 'yapılacaklar' listenizdeki başka bir görevi işaretleyin.

Yeni şirketiniz için her biri basit çevrimiçi hesap açılışına sahip 8'e kadar bankacılık seçeneği sunuyoruz. Bugün bir banka seçin ve hesabınızı birkaç dakika içinde çalıştırın.

1st-banking-feature.png

Daha fazla ayrıntıya mı ihtiyacınız var? Bize Ulaşın

Yardım etmek için buradayız. Telefon, e-posta kanallarımız aracılığıyla bize ulaşın.

bottom of page